hello world!

Wiosna inspiruje do zmian – do zmiany oprawek również!

To doskonały moment, aby przedstawić okularowe trendy na rok 2022 dla Pań. Jakie okulary będą najmodniejsze w tym roku?

Okulary o kształcie „kocie oczy” są i zawsze będą symbolem kobiecości. Kojarzą się z takimi gwiazdami jak Audrey Hepburn i Marilyn Monroe. Najlepiej sprawdzają się w przypadku twarzy w kształcie diamentu, które charakteryzują wąskie czoło i podbródek.

Nadal są modne okulary inspirowane stylem vintage. Mimo że nawiązują do przeszłości, dodają nowoczesnego charakteru. Mogą mieć kształt koci lub kwadratowy.

Kobietom, które chcą się wyróżnić poprzez ubiór i stylowe dodatki polecamy okulary hipsterskie. Modele w tym trendzie są różnorodne. Bazują na klasyce, ale są „podkręcone” w nowoczesny sposób, aby podkreślić nietuzinkowy styl.

okulary
W tym sezonie powracają również okulary okrągłe.

W tym sezonie powracają również okulary okrągłe. Dodadzą charakteru każdej stylizacji.

Jeśli lubisz prostokątne i trapezowe oprawki, wybierz okulary w kultowym kształcie Ray-Ban Wayfarer. Ten charakterystyczny model, który bił rekordy popularności w latach 80. i 90., właśnie powraca w wielkim stylu.

Oprawki z wyraźnie zaznaczoną linią brwi to również krzyk mody. Dominują w świecie biznesu, ale to opcja dla każdej kobiety, która lubi być wyrazista.

Podkreślaj naturalne piękno

Niezależnie od Twojego wyboru, podkreślaj zawsze swoje naturalne piękno, kobiecość, elegancję i ponadczasowość. Niech Twoje okulary będą symbolem Twojego zewnętrznego i wewnętrznego piękna. Jeśli masz kłopot z doborem okularów do kształtu twarzy, z przyjemnością pomożemy.
Po najmodniejsze modele zapraszamy do salonów Optyka Bagińscy.

P.S.

Badaj wzrok regularnie. Wizyta u optometrysty do obowiązek!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram